Evinizin Havasını Değiştirecek Ahşap Konsol Modelleri

Evinizin Havasını Değiştirecek Ahşap Konsol Modelleri

Evde her zaman varlığını koruyan bazı dekoratif ürünler vardır. Kullanışlı yapıyla şıklığı birleştiren ürünlerden biri olan konsollar bunların başında yer alır. Özellikle yemek odalarında geniş yer kaplayan konsollar evin pek çok farklı alanında kullanılabilir.

Salon ve antre gibi alanlarda da kullanıma uygun olan konsollarla evinize şık bir dokunuş katabilirsiniz. Dekorasyonu zenginleştiren bir parça olan konsollar geniş depolama imkanını beraberinde getirir. Bunun yanı sıra sergileme amacıyla da konsollardan destek alabilirsiniz. Evinizin havasını değiştiren ahşap konsol modelleri ile yaşam alanınızda farklı bir köşe yaratabilirsiniz.

Alandan Tasarruf Yapmanızı Sağlayan Konsol Modelleri

Ahşabın doğal dokusunu evinize taşıyan konsol modelleri aynı zamanda pek çok işlevi beraberinde getirir. Daha fazla dolap ve çekmece seçeneği bulunan konsol modelleri sayesinde evinizde ek bir depolama alanı yaratabilirsiniz.

Sergileme Alanı Olarak Kullanılan Konsol Modelleri

Konsollar birden fazla kullanım alanında karşınıza çıkan dekoratif ürünlerden biri. Özellikle yemek odalarında kullanılan konsolları sergileme amacıyla dekoratif amaçlı da tercih edebilirsiniz. Şıklığıyla göz kamaştıran ahşap konsolların geniş yüzeyi sayesinde daha fazla dekoratif eşyayı tek yerde sergileyebilirsiniz. Biblo, tablo ve vazo gibi dekoratif ürünlerinize yer bulamıyorsanız ahşap konsolun üzerini değerlendirebilirsiniz.

Vintage Konsol Modelleri

Konsollar geçmişten günümüze kadar uzanan dekoratif eşyalar arasında yer alıyor. Günümüzde form değiştirerek farklı bir hal alan konsollar hala eskiye duyulan özlemi içeren tasarımlarla karşınıza çıkar. Vintage koleksiyonu sayesinde geçmişten izler taşıyan ahşap bir konsola sahip olabilirsiniz. Çoklu depolama alanı ve evinize uyum sağlayan ahşap rengi ile karşınıza çıkan konsollar arasından size en uygun modeli kolayca bulabilirsiniz.

Masif Ahşap Konsol Modelleri

Evinizde doğallığı ile göz kamaştıran parçalara yer vermek istiyorsanız konsollar etkili bir tercih olabilir. Özellikle kullanışlı yapısıyla dikkat çeken masif ahşap konsollar aynı zamanda dokusuyla evinize farklı bir hava katar. Evde hâkim olan dekorasyon stiline uyum sağlaması için masif ahşabın doğal dokusunu yaşam alanınıza taşıyabilirsiniz. Açık ve koyu tonlardaki masif ahşap konsollar arasından evinize uyum sağlayacak modellere ulaşabilirsiniz.

https://www.ahsapkonak.com/

Önceki yazı
Dekorasyonda Masif Ahşap Esintisi
Sonraki yazı
Ev Dekorasyonunda Renklerin Uyumu