Ev Dekorasyonunu Tamamlayan Ahşap Dekorasyon Önerileri

Ev Dekorasyonunu Tamamlayan Ahşap Dekorasyon Önerileri

Son yıllarda şık ve sıcak bir ev dekorasyonu yaratmak için başvurulan en popüler yöntem, ahşap mobilya kullanımı olmaktadır. İç ve dış mekanlarda sıklıkla tercih edilen dekoratif ahşap tasarımlar, doğal ve samimi bir görüntü vererek evinizde sıcaklığı hissetmenizi sağlar. Farklı konseptler ile uyum yakalayabilmesinden dolayı seçim yapmakta zorluk yaşamanıza engel olur. Hem modern hem de rustik tarzlara sağladığı uyum sayesinde bir yandan farklı bir ambiyans yaratır, diğer yandan ev dekorasyonunu tamamlar. Kullanıldığı evin var olan tarzını ortaya çıkaran doğal dokulardaki ahşap dekorasyon fikirleri ile evinizi güzelleştirebilirsiniz.

Ahşap Kitaplık

Ağacın doğallığını evlere taşıyabilen ve evde hakim olan konsepte uyum sağlayan ahşap kitaplıklar, ev dekorasyonunda oldukça tercih edilir. Ahşap kitaplık; oturma odalarında, yatak odalarında veya çalışma odalarında, dekorasyonu tamamlayabilecek bir parça olur. Kullanıldığı odanın rengi ve konsepti ile uyum yakalayan kitaplıklar, ahşap oda dekorasyonu için uygun bir seçimdir.

Ahşap Masa

Doğal ağaç gövdelerinden elde edilen ahşap masalar, kendinizi serinleten bir ağacın gölgesindeymişçesine hissetmenizi sağlar. Doğa ile iç içe hissettiren dal ve budak şekilleri, aynı zamanda evinizin konseptine de uyar. Hem doğal hem de şık özelliklere sahip ahşap masaları salonunuzda veya mutfağınızda kullanabilirsiniz. Bu doğal ve sıcak görünümlü masalar, sevdiklerinizde paylaştığınız yemeklerdeki sıcak sohbetlerinize eşlik edebilir.

Dekoratif Ahşap Askı

Ev dekorasyonuna yakışan ahşap mobilyaların yanında ahşap aksesuarlar da doğru seçim ve kullanım ile evinizin dizaynını olumlu yönde etkiler. Evin girişini doğal bir doku ile süsleyebileceğiniz ve misafirlerinizin ilk etapta beğenisini kazanacağınız ahşap dresuar ile ahşap dekorasyonu destekleyebilirsiniz.

Ahşap Duvar Dekorasyonu

Ahşap tablolar, ağaç parçaları, ahşap aynalar ve daha pek çok ahşap duvar aksesuarı, evinizin duvarlarını tekdüze görünümden kurtararak ortama farklı bir hava katar. Ahşap duvar aksesuarlarını yaşam alanlarınızda kullanarak, duvar rengi ve ahşap dokuları ile kombin oluşturabilir ve samimi bir ev dekorasyonuna sahip olabilirsiniz. Evinizin herhangi bir odasında yeni bir konsept yaratmak veya var olan konsepte uyum sağlamak için dikkatli renk ve doku seçimleri yapabilirsiniz. Bu sayede ağaç parçalarının ve ahşap dekorasyon aksesuarlarının huzurlu bir ahenk ile dekorasyonunuzu tamamladığına şahit olabilirsiniz.

https://www.ahsapkonak.com/

Önceki yazı
Ahşap Lambiri Nedir? Ahşap Lambiri Modelleri
Sonraki yazı
Ahşap Vestiyer Seçimi Nasıl Olmalı?