Beyaz Modern Ahşap Mobilyalar

Beyaz Modern Ahşap Mobilyalar

Beyaz evde ferahlığı ve modernliği ön plana çıkaran bir renktir. Son 10 yıldaki ev dekorasyonlarına genel olarak baktığımızda favori bir renk olarak göze çarpıyor. Beyaz birçok renkle birbirini tamamladığı gibi özellikle ahşap üzerinde oldukça şık durmuştur.

İnsanlar genelde beyazın temizliğinin zor olabileceğini düşünür, ancak beyazın verdiği huzur göz önünde tutulduğunda önemli bir tercih nedenidir. Ahşap bir ısı yalıtkanıdır, ancak ahşaba dokunduğunuz da bu hissi yaşamayacağınız için her mevsim ideal bir mobilya türüdür. Ahşap bir dekorasyona sahip evde yaşayan insanların en büyük özelliği kendilerini daima mutlu ve sağlıklı hissetmeleridir. Özellikle büyükşehirlerde yaşadığımızı düşünürsek kalabalık ortamdan bizi doğallığa ulaştıracak tek malzeme ahşaptır.

Beyaz ve Modern Ahşap Mobilyalar

Ahşap mobilyaların son 10 yılın trendi olduğunu belirttik, ancak burada tasarım ve modellerde çeşitlendirilmiştir. Bunun için herkes kendi evi için uygun bir ahşap mobilya mutlaka bulacaktır. Ahşabın kullanım alanı çok geniştir. Örneğin salonda ya da oturma odasında kullanabileceğiniz gibi koridor ya da yatak odasında tercih edilebilir. Kısacası ahşaptan yapılmayacak hiçbir ürün yoktur.

Beyaz ve ahşabın bir arada kullanılması ise bulunduğu mekanın daha geniş görünmesini sağlayacaktır. Beyaz güneş görmeyen bir evi aydınlatacağı gibi daha geniş görünmesini sağlayacaktır.

Beyaz Ahşap Yatak Odası

Ahşabı yatak odasında da kullanabileceğinizi belirtmiştik. Beyaz renkte bir yatak odası mobilyası mekanın daha hijyenik ve temiz olmasını sağlayacaktır. Yatak odasında şık bir ortam oluşturmak günün sonunda sizin dinlendireceği gibi daha huzurlu bir uyku çekmenizi de sağlayacaktır.

Beyaz Ahşap Salon Mobilyası

Beyaz mobilyaların en çok kullanıldığı alan salonlardır. Salon yalnız ev sahibine değil misafire özel de dekore edilir. Beyaz ile dekore edilmiş bir salonda yapılan sohbetler daha keyifli olacağı gibi şık aksesuarlarla tamamlandığında muhteşem bir görüntü elde edilmiş olur.

Beyaz tek başına bir konsept olarak tercih edilebileceği gibi tamamlayıcı mobilya olarak da kullanılabilir. Doğru renkleri bir arada kullandığınızda huzurlu ortamlar oluşturulacaktır.

Ahşap masa, sandalye, kitaplık, TV ünitesi, dolap ve aksesuar tercihleriniz için https://www.ahsapkonak.com/ adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

Önceki yazı
Hangi Dekorasyon Stilinde Hangi TV Ünitesi Kullanılmalı?
Sonraki yazı
Duvar İçin Hangi Raflar Trend?