Ahşap Dolap Renk Seçimi

Ahşap Dolap Modelleri

Bir evde ya da ofiste kullanılması gereken ilk eşyalar arasında dolaplar gelir. Dolap farklı malzemelerde üretilebilen çok işlevli bir üründür. Kullanılacak olan yere göre farklı tasarımlara sahip olan dolaplar, hazır ya da özel üretim olabilmektedir.

Ahşap dolaplar genellikle evin geçiş noktası olan antrelerde, en çok kullanılan ürünler arasında yer alır. Evin genel dekorasyonunu da etkileyecek olan dolaplar portmanto, vestiyer ya da ayakkabı dolabı şeklinde olabildiği gibi çocuklar için yatak odası ya da iş yerinde kullanmak için evrak dolabı şeklinde de üretilebilir.

Antre dolapları çok amaçlı bir üründür. Tek kapaklı, çift kapaklı ya da farklı çekmecelere sahip olan tasarımlar isteğe bağlı olarak çeşitlendirilebilir. Evinizin dekorasyonuna uygun olan renk ve tasarımlar seçtiğinizde hem mekan içinde dağınıklığın ortadan kaldırılması hem de şık bir dekorasyon oluşturulması sağlanmış olacaktır.

Antre Dolapları Modelleri

Antre dolap modellerinde ayakkabı ve vestiyer gibi pek çok ürün çeşitliliği vardır. Kullanmak istediğiniz yer ve antrenizin modeline uygun tasarımlar rahatlıkla oluşturulabilir.

Bir evin karakterini belirleyen en önemli şey koridordur. Koridorunuz şık ve gösterişli bir tasarıma sahipse evin genelinde de bu havayı hissedebilmeniz mümkündür. Türk kültüründe önemli bir yere sahip olan vestiyer ise bu noktada koridorda olması gereken temel dolap ürünleri arasında yer alır.

Antrede kullanılacak olan dolaplarda malzemeler önemlidir. Ahşap bir dolap alınmak istendiğinde öncelikli olarak hangi ağaçtan yapıldığına dikkat etmeniz gerekiyor. Bir dolaptan kaliteli olarak bahsedebilmek için hangi ağacın kullanıldığını bilmek gerekiyor. bazı ağaçlar dolap için uygun iken bazılarının dolap için kullanışlı olmadığını söyleyebiliriz.

Ahşap Dolap Renk Seçimi

Ahşap dolaplarda renk seçimi dekorasyon açısından önemlidir. Eğer dolap koridor için tercih edilecekse bu durumda açık renkli olması koridorun da aydınlık olması açısından iyi olacaktır. yatak odası ya da oturma odası gibi alanlarda kullanılacak olan ahşap dolaplarda ise mobilyanın genel rengine uygun olan bir seçim yapılması gerekir.

Masa, sandalye, kitaplık, TV ünitesi, dolap ve aksesuar tercihleriniz için https://www.ahsapkonak.com/ adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

Önceki yazı
Çatı Katı Mobilya Seçimi
Sonraki yazı
Dolap Arkası Kontrplak Modelleri