Küçük Mutfaklar İçin Ahşap Aksesuar Önerileri

Küçük Mutfaklar İçin Ahşap Aksesuar Önerileri

Ev dekorasyonunda hemen hemen her alanda kullanılan ahşap zamansız bir parçadır. Yer aldığı tüm ortamlarda farklı hava estirir. Ahşap, evin kalbi diyebileceğimiz mutfaklara da son derece yakışmaktadır.

Mutfak için vazgeçilmez bir parça olan ahşap ile küçük mutfaklarınıza ekstra işlevsellik katabilirsiniz. Hem klasik hem de modern tarzda dizayn ettiğiniz mutfaklarınız için ahşap aksesuar ürünler tercih edebilirsiniz. Ahşap malzeme; mutfağınıza işlevsellik, doğallık ve stil sahibi bir görünüm kazandırır.

Ahşap Yemek Masası

Mutfağın olmazsa olmaz unsuru masa, günlük yaşamda çokça kullanılan bir eşyadır. Ahşap masalar her dekorasyon tarzı ile uyum yakalar ve bulunduğu ortama farklı bir hava katar. Küçük mutfaklara uygun birçok renk ve modelde masa modelleri üretilir. İster hazır isterseniz de özel üretim olarak yaptırabileceğiniz açılır – kapanır, katlanabilir masalar tercih ederek alandan tasarruf sağlayabilirsiniz.

Ahşap Dolap

Dolap denince akla gelen ilk materyal ahşaptır. Her dönem popülerliğini koruyan ahşap dolaplar zarif görünümüyle sıklıkla tercih edilir. Bulunduğu ortama doğal, sıcak ve samimi bir ambiyans katar. Beyaz ya da soft renk ahşaplar mutfağınıza ferah bir atmosfer yaratır. Aynı zamanda soft tonlarda tercih edeceğiniz ahşap rengi, objelerinizle daha uyumlu bir görünüm kazanır.

Ahşap Raflar

Ahşap raflar, mutfağınıza havadar bir görünüm katar ve kolay erişim imkânı sunar. Geçmişten günümüze modası hiç geçmeyen ahşap raflar ile mutfağınız davetkar bir görünüm kazanır. Mutfağınızın dekorasyonu ile uyumlu ve fonksiyonel bir kullanım sağlayan raflar ile mutfağınızda yerden tasarruf sağlayabilirsiniz. Ayrıca doğal tonlarda tercih ettiğiniz ahşap rafları temizlemekte kolaylık sağlar.

Ahşap Tel Dolap

Kuru yiyecekleri ve baharatları muhafaza etmek için tercih edebileceğiniz dolabın yapımda tel ve ahşap kullanılır. Çok amaçlı dolap olarak kullanabileceğiniz dolap, geçmiş zamanlardan günümüze kadar hala mutfaklarda görülmektedir. Ahşap tel dolap tasarımı ile mutfağınıza country ve nostaljik hava katar.

Ahşap Askı

Küçük mutfağınızda dolaplar ve raflardan yer kalmadıysa, mutfağınızın tavanına işlevsellik katacak olan ahşap askıyı tercih edebilirsiniz. Ahşap askıya, yemek yapımında kullandığınız küçük gereçleri asarak mutfağınızda otantik bir ortam yaratabilirsiniz.

https://www.ahsapkonak.com/

Önceki yazı
Ahşap Antre Dekorasyonu İçin 4 İpucu
Sonraki yazı
Ahşap Bebek Beşiği Nasıl Seçilir?