Ahşap Dekorasyonda Olmazsa Olmaz Parçalar

Ahşap Dekorasyonda Olmazsa Olmaz Parçalar

Son zamanlarda popülerliği artan ahşap dekorasyon tarzı, doğal ve sıcak bir görünüm ile bulunduğu ortamda farklı bir ambiyans oluşturur. Country ve rüstik konseptleri desteklemek için kullanılan ahşap dekor ürünleri, iç mekanları kendi zevkinize göre dizayn edebilme imkanı sunar.

Salonda, yatak odasında, mutfakta ve evin diğer alanlarında kullanılan ahşap dekorasyon ürünleri, konsepte uygun seçildiği takdirde yaşam alanlarına ferah bir hava katar. İşte evinize ferahlık getirecek ahşap dekorasyon fikirleri

Ahşap Detaylı Koltuk Takımı

Oturma odasının en güzide eşyalarından biri olan koltuk takımı, ahşap detayların kullanımı ile ortama doğal bir renk getirir. Örneğin; ahşap ayaklı bir koltuk takımının şık bir şekilde kombine edilmesi ve uyumlu bir mekan tasarımı oluşturulması evinizin eşsiz bir görüntüye sahip olmasını sağlar.

Her konsept ve renk ile uyumlu olabilen doğal ve sade ahşap renginin nötr tonu, birbiri ile ahenk içinde olan mobilyalara kapı açar. Dengeli bir dekorasyon için gerekli olan ahşabın sadeliğini kullanmaktır.

Ahşap Sehpa

Ahşap sehpa kullanımı, evlerin salonunda doğal bir hava estirmek için önerilen önemli dekorasyon fikirlerinden biridir. Doğal ağaç rengini ön plana çıkararak uyumlu tarzlar yaratabilmek mümkündür. Minimal tarzları beğenen bireylerin iç mekanın dekorasyonunda sıklıkla kullandığı parçalardan biri olan ahşap sehpa, parlak veya mat yüzeyli olarak tercih edilebilmektedir.

Ahşap Kitaplık

Retro bir tarz yaratabilmek için özellikle tercih edilen malzemelerden biri olan ahşap, evlerin çeşitli alanlarında kullanılır. Ahşap kitaplıklar, dekorasyonda sıklıkla tercih edilen mobilyalar arasındadır. Çalışma odalarında, oturma odalarında ya da evin herhangi bir alanında kullanılabilen ahşap kitaplık, farklı ağaçlardan yapıldığı için pek çok modele ve renge sahiptir. Ahşap kitaplıklar farklı renklerdeki modelleri sayesinde her tarza uyum sağlar.

Ahşap Dresuar

Ahşap dresuar, ev dekorasyonunun favori parçalarından biridir. Tekdüze bir tarzdan uzaklaşarak özgün ve sıcak bir tarz yaratmak için sıklıkla tercih edilen ahşap dresuar, çeşitli modellere ve renk tonlarına sahip olduğundan dolayı bireylere seçim zorluğu yaşatmaz. Aynı zamanda birçok modeli ve rengi bulunduğu için evdeki diğer eşyalarla da uyum sağlayarak hoş bir atmosfer yaratır.

https://www.ahsapkonak.com/

Önceki yazı
Ahşap Vestiyer Seçimi Nasıl Olmalı?
Sonraki yazı
Yemek Masası ve Sandalye Seçimi Nasıl Olmalı?