Ahşap Antre Dolap Modelleri

Ahşap Antre Dolap Modelleri

Antre, ev ya da ofislerin en önemli geçiş noktasıdır. Bunun için evde ya da ofiste dekorasyona başlarken öncelik antre dekorasyonuna dikkatle olmalıdır. Antrede dolap denildiği zaman ilk akla gelen portmanto, vestiyer ve ayakkabı dolaplarıdır. Bunun için bu alanda kullanılacak olan bu dolap modellerinin çok amaçlı olması dekorasyonu çok daha kolay bir hale getirecektir.

Çok amaçlı antre dolapları farklı çekmece ve raflarla alanın kullanım amacınızı zevkiniz doğrultusunda yönlendirebilir. Ahşap konak sitemiz üzerinde yer alan dolap modellerimiz antreden oturma odasına hatta mutfağa kadar pek çok alanda kullanılabildiği gibi dekorasyonunuza önemli katkı sağlayacaktır.

Antre Dolapları Modelleri

Antrelerde kullanılabilmek için birbirinden farklı ahşap dolap modelleri vardır. Evinizin genel dekorasyonunu belirledikten sonra tercih edeceğiniz bir modelle evinize gelenleri etkileyebilir ve hayran bırakabilirsiniz. Antre için dolap modeli seçilirken göz önünde bulundurulması gereken en önemli husus antrenin boyutlarıdır. Bazı antreler uzun ve dar olurken bazıları daha geniş ve kısadır. Her iki tür antrede ise tercih etmeniz gereken model birbirinden farklıdır.

Renk seçiminde ise karar size bağlı olsa da karanlık bir koridora sahipseniz açık renkler daha iyi olacaktır.

Antre evin genel kimliği hakkında önemli bilgiler verebilir. Spor bir girişe sahipseniz evinizin diğer odalarında da bunu devam ettirmeniz gerekir. Antreden odalara geçişlerde yumuşak hareket etmek gerekir. Aksi takdirde şık ancak uyumsuz bir dekorasyon yapabilirsiniz.

Antrede canlı renkler ve birbirinin zıttı olan renkler kullanılabilir. Eğer amacınız antrenizi canlandırmak ve daha ön plana çıkarmak ise bu durumda zıt renkler ve mobilyalar tercih edilebilir.

Ahşap dolaplarda renk seçimi konusunda doğal olmak her zaman faydalıdır. Ahşabın kendine has bir rengi vardır ve bu rengin dışına çıkmak ahşabın karakterini de bozmak demektir. Bunun için antrede ahşap tercih edilmek isteniyorsa o zaman kendi doğal renginin kullanılması doğru olacaktır.

Antre evinizi özgürleştirebilmenin en kolay ve etkili yoludur. Antrenizin boyutları ne olursa olsun doğru parçaları birbiriyle birleştirip aydınlatmayı doğru yaptığınızda başarı sağlamış olacaksınız.

Masa, sandalye, kitaplık, TV ünitesi, dolap ve aksesuar tercihleriniz için https://www.ahsapkonak.com/ adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

Önceki yazı
Ahşap Duvar Rafı Modelleri
Sonraki yazı
Doğal Ahşap Masa ve Sandalye